Hoşgeldiniz.
Bugün, .
  Anasayfa   Hakkımızda   E-Posta   İletişim
 
 
 
REPA Bilgisayar HP Business Partner WINCOR NIXDORF | Tüketim Ürünleri Yetkili Dağıtıcısı
 
         
 
 
  HP TÜRKİYE SELECt İŞ ortaĞI
HP TÜRKİYE SELECT İŞ ORTAĞI  
Bir HP mürekkep püskürtmeli baskı kartuşunun içinde neredeyse mürekkep kadar teknoloji vardır.

Tüm baskı kartuşlarının aynı olduğunu varsaymak kolaydır ama bunun ardında göze görünenden daha fazlası vardır. Aslında, her HP mürekkep püskürtmeli mürekkep kartuşunun içinde mürekkepten daha fazlasını bulursunuz. Burada hassas teknoloji de mevcuttur.
Örneğin, tüm HP mürekkep püskürtmeli baskı kartuşlarının içinde kendi minyatür entegre devreleri vardır. Bu entegre devre, baskı talimatlarını, mürekkebi kağıdın üzerine yerleştiren uçlara hassas bir şekilde yönlendirir.
Her HP mürekkep püskürtmeli baskı kartuşunda 300'den fazla minik uç olduğundan, bu epey bir hassasiyet anlamına gelir. Özellikle de her ucun, sadece dört pkolitrelik mikroskobik bir nokra üretebileceğini düşünürsek (bu arada, bir pikolitre, litrenin sadece trilyonda biridir). Entegre devre sayesinde, çoğu HP kartuşu ayrıca Elektronik Damla Algılama (EDD) gibi özelliklerden de yararlanır. Bu akıllı teknoloji, baskı kafasının durumunu sürekli izeleyerek tutarlı kalite ve uzun kartuş ömrü sağlayan devamlı ayarlamalar yapar. Her baskıda teknoloji göreceksiniz. Ancak bu, sırf teknoloji uğruna teknoloji değildir. HP mürekkep püskürtmeli baskı kartuşlarıyla baskılarınızda net görüntüler, canlı renkler ve keskin siyahlar elde edersiniz. Ve teknoloji sayesinde, her baskıda bu kalite düzeyini elde edeceğinize güvenebilirsiniz.

Bizimle kendiniz görün.
REPA LTD. ŞTİ.
  REPA LTD. ŞTİ.
HP ile baskının ardında göze görünenden çok daha fazlası vardır.
 
 
 
  Ana Sayfa | Hakkımızda | E-posta | İletişim Orjinal Ürünler | Kağıt Ürünleri | Donanım
 
  REPA BİLGİSAYAR Tüketim Malzemeleri ve Matbaacılık Tic. Ltd. Şti.
Halide Edip Adıvar Mah. Boru Çiçeği Sok. No:11/1 Şişli / İstanbul
 
 
  Tüm hakları saklıdır. © 2005 tamotomatik tasarımıdır.
 
HP TÜRKİYE SELECT İş Ortağı olarak Tanımlıdır. TÜRKİYE WINCOR NIXDORF TÜKETİM ÜRÜNLERİ Tek Yetkili Satıcısı